8 Şubat, Çarşamba, 2023
Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Üsküdarlı gençlerin fikri, hayali ve girişimi ile kurulan Boğaz’ın Sesi Radyosu, kesintisiz 24 saat yaptığı yayın ve çeşitli programlarla müzik ve söyleşi yayını yapmaktadır. Yayın hayatına 2017 yılında başlayan Boğaz’ın Sesi, ileri teknoloji ile donatılmış radyo stüdyosu ile kaliteli yayın sunmakta, dijital ortama uyumlu programları hayata geçirmektedir.

Canlı haber bültenleri ile günceli takip etmenizi sağlayan yayın akışı içinde ayrıca Halk Müziği programlarından Türk Sanat Müziği programlarına, kültür- sanat etkinliklerinin duyurularından, çocuk programlarına, sohbet programlarından farklı müzik türlerine birçok program yer almaktadır.
Boğaz’ın Sesi Radyosu tüm prodüksiyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştirme imkânına sahip olup, canlı yayın, banttan yayın, konuklu ve konferanslı tüm programlar için gerekli donanımı bünyesinde bulundurmaktadır. Yayıncılığın gereği olan üretkenliği elden bırakmayan Boğaz’ın Sesi, yenilikleri takip ederek dinleyicilerine zengin bir yayın akışı sunmaktadır. İnternet üzerinden dinlenme imkânı sunan altyapısı sayesinde yayın alanını genişletirken, dinleyicileri ile kalıcı bir bağ oluşturmayı amaçlar.

Toplumumuzun tüm renk ve güzelliklerini tanıtmak için yayın hayatına başlayan Boğaz’ın Sesi Radyo, milli ve manevi değerlerimize saygılı ve sorumlu yayıncılık anlayışını her geçen gün yenileyerek sürdürmektedir.